Bez kategorii

Intenson – producent zdrowej żywności

Posted On
Posted By Daniel

Intenson – czym jest?

Intenson jest wiodącym polskim producentem wyłącznie zdrowej żywności, jak również wszelkich suplementów diety. Można go określić jako superfoods i pioniera w tej branży niemal już od kilku lat. Oferowane produkty można otrzymać już w wielu europejskich państwach, w tym w Wielkiej Brytanii, Szwecji Albo na Węgrzech.

Produkty intenson

Intenson oferuje szeroką gamę produktów. Spośród superfoods można wskazać przykładowo na goji, baobab albo chia czy też spirulinę. Innymi produktami są zdrowe zamienniki nie tylko cukru, ale również soli. Innowacyjne produkty opierają się tylko na naturalnych składnikach. W ofercie można znaleźć np. budyń proteinowy. Od 2018 roku, firma oferuje dodatkowo nową linię suplementów charakteryzujących brak jakichkolwiek wypełniaczy i największą ilość aktywnych substancji. W asortymencie można znaleźć aż ponad 100 produktów!

Produkowana żywność przez intenson może stanowić uzupełnienie codziennej i właściwie zbilansowanej diety, która musi być bogata w substancje odżywcze. Na produkty tej firmy najczęściej decydują się osoby prowadzące aktywny styl życia i dla których ważne jest dbanie o swoją sylwetkę.

Intenson – charakterystyka firmy

Firmę intenson na tle innych wyróżniają oferowane produkty i przede wszystkim ich jakość. Niezwykle ważne jest także to, iż nowoczesny zakład produkcyjny pracuje według standardu IFS. To międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Pracownicy podczas produkcji stosują najnowocześniejsze rozwiązania, a powstałe produkty posiadają certyfikaty i są regularnie poddawane licznym badaniom oraz kontrolom na różnych etapach produkcji. Ta firma dąży do tego, aby zdrowa żywność mogła stać się wreszcie dostępna dla każdego nie tylko w przystępnych cenach, ale też w najwyższej jakości.

Marka intenson stale dba o dalszy rozwój oraz nieustanne ulepszanie procesów. To wszystko przekłada się na większą efektywność. Wykorzystywane do produkcji surowce pochodzą z różnych zakątków świata. Są one wartościowe z tego względu, iż w tamtych stronach występuję one w naturalnej formie.